Sepetinizde hiç ürün yok.

Karşılaştırılacak bir ürününüz yok.

Ara

Sayın misafirimiz;

www.naturalactive.com.tr, www.naturalactive.com, www.naturalactive.net ana ve alt web siteleri (bundan sonra NATURAL ACTIVE web sitesi olarak anılacaktır) Natural Active firmasına ait olup, yine onun tarafından işletilmekte ve içeriği uluslararası fikri ve sınai mülkiyet mevzuatı tarafından korunmaktadır. Bu site, kullanıcılarını herhangi bir ücret karşılığı olmaksızın bilgilendirmeyi hedefleyen bir internet sitesidir. Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılmaktasınız.

NATURAL ACTIVE web sitesindeki tüm veri, belge, medya dosyaları NATURAL ACTIVE'ın mülkiyetindedir. Yazılım dahil olmak üzere, bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, kiralayamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız. Yanlızca sitenin sayfalarının yazıcı çıktısını kişisel kullanımınız için alabilirsiniz ve sitede sergilenen ürünleri, ürün sayfasından tavsiye olarak gönderebilirsiniz.

NATURAL ACTIVE web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için en üst düzey imkanlar dahilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, son güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, NATURAL ACTIVE web sitesine girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

İleride söz konusu şartları okumamış veya okumuş olup da bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden Natural Active'in ve / veya NATURAL ACTIVE Web Sitesi'nin, bu sitedeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, Natural Active'in yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

NATURAL ACTIVE Web Sitesini ziyaret edenlerin, reklam ve sponsorluk veren şirketlerin, Web Sitesi'nde yayınlamış olabilecekleri yazı, bilgi, yorum, haber, görüntü, NATURAL ACTIVE logosunun, anasayfa ile alt bölüm bağlantılarının NATURAL ACTIVE dışı web sitelerinde kullanımı, hizmetlerinin ve kullanıcılar tarafından Natural Active sunucularına yüklenip yayınlanan her türlü içeriğin kullanımı suretiyle edinilen bilgiler de dahil ve fakat bu sayılan kişiler ya da yayınlarla sınırlı olmaksızın, Internet, yeterli güvenlik önlemleri olmasına rağmen dolaşılabilir ve yetkili olmayan kişilerce bilgilere erişilebilir olan genel yapısı gereği sorumluluk ve yetkisinde olmayan herhangi bir içerikten, Natural Active'in hukuki, cezai ve/veya şahsi hiçbir sorumluluğu bulunmamakta olup, işbu Web Sitesi ziyaretçileri bu hususu bu siteye girdikleri andan itibaren kabul ve beyan ederler.

Natural Active, bu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından kabul edilmiş sayılacaktır.

NATURAL ACTIVE web sitesinde yer alan her türlü bilgi, istatistik, grafik ve veri, güvenilirliği genel yaklaşımlar çerçevesinde kabul edilen kaynaklardan elde edilerek derlenmiş olup, doğrulukları ve yeterlilikleri, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacağı, süresinde güvenilir ve hatasız olacağı hiç bir şekilde Natural Active tarafından garanti edilmemektedir.

NATURAL ACTIVE web sitesinde veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesinde yer alan her türlü bilgi, istatistik, grafik ve verinin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve / veya manevi olumsuz ve / veya olumlu zararlardan ve olası diğer zarar ve masraflardan dolayı Natural Active'nin hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Yayınlanan içeriğin kesintisinden, gecikmesinden veya hatalı olmasından ve bunların yol açabileceği zararlardan dolayı Natural Active hiç bir şekilde sorumlu değildir.

Bu yayın, NATURAL ACTIVE'in izni olmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, ticari bir amaçla kaynak gösterilmek suretiyle veya kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz ve hiçbir format altında bilgisayar sistemlerine aktarılamaz.

NATURAL ACTIVE web sitesine girmekle site ziyaretçileri yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş ve kabul etmiş sayılacaklardır. Bu konuda herhangi bir anlaşmazlık, iddia ve istek olduğu takdirde,  bu web sayfasındaki bilgilerin Natural Active'e ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek delil olarak HUMK Madde 287'ye uygun olarak Datça Mahkemeleri ve İcra ve İflas Dairelerinin yetkisine sunulacağı Natural Active tarafından beyan ve NATURAL ACTIVE Web Sitesi'ne giren kişi(ler), kuruluş(lar) tarafından kabul ve taahhüt edilir.

Natural Active®