Sepetinizde hiç ürün yok.

Karşılaştırılacak bir ürününüz yok.

Ara


Sipariş Gönderimi:

Sipariş teslim süreleri her ürünün "ürün detayı" bölümünde belirtilmektedir. Satın aldığınız ürünler detay bölümünde belirtilen süre sonuna kadar kargo şirketine teslim edilirler. Siparişinizin teslimat durumunu, sipariş onayınızda bulunan linki tıklayarak öğrenebilirsiniz.
Siparişleriniz adresinize "adrese teslim" kargo ile gönderilir. Siparişinizin miktarı ve teslim adresinde farklılık gözetilmeden her gönderi için tek ücret 5,90 TL tahsil edilir.

Siparişinizin hasarlı gelmesi:

Eğer ürününüz size hasarlı olarak ulaştı ise;
Yanında kolinizi açtığınız kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir.
Kargo görevlisine hazırlattığınız tutanak ile birlikte ürünü / ürünleri ve faturalarını, siparişinizi getiren kargo firması ile ödemeli olarak bize geri göndermenizi rica ederiz.Ürünler bize ulaştığında sorununuz kayıtlarımıza işlenerek, en kısa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecektir. İade ve değiştirme işlemleri için sizden herhangi bir ücret istenmeyecektir.


Faturanın siparişle birlikte gelmemesi:

Kargo ile teslimi yapılan siparişlerin, tamamı faturaya göre ve fatura ile kargo firmasına teslim edilmektedir.

Resmi faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır.

Faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşeti içinde size ulaştırılmaktadır.

Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından bu cep içerisinde bulunan fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve ısrarla isteyiniz.

Tüm taleplerinize rağmen teslim edilemeyen fatura için lütfen tutanak tutturunuz ve bize bildiriniz. En kısa zmanda kargo firmasının bulması sağlanacak, firma bulamazsa aslı gibidir kaşeli bir kopyası tarafımızdan size yollanacaktır.