Sepetinizde hiç ürün yok.

Karşılaştırılacak bir ürününüz yok.

Ara

Sayın misafirimiz,

NATURAL ACTIVE Internet mağazamızı en güvenli ve rahat şekilde  kullanabileceğiniz ortamı sunmak için çalışmaktadır. Bu sebeple NATURAL ACTIVE’ın kişisel bilgilerinizi toplarken ve kullanırken izlediği prensipler aşağıda sıralanmıştır:


Hizmetin Alınabilmesine Bağlı Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi

NATURAL ACTIVE kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini NATURAL ACTIVE ile paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece NATURAL ACTIVE veri tabanında bulunmaktadır. Kullanıcılar, NATURAL ACTIVE web sayfasındaki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler. NATURAL ACTIVE kullanıcıları, ana sayfadan verilen link aracılığıyla ulaşabilecekleri "KULLANICI BİLGİLERİ"nden vermiş oldukları bilgileri düzeltme ve değiştirmeyi gerçekleştirebilirler. Bu bilgiler sadece kullanıcı tarafından değiştirilebilmektedir.

Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması

NATURAL ACTIVE, kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen "cookie" adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği veya kullanıcının beğeneceği tahmin edilen içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır.

Bilgilerinizin Paylaşımı

NATURAL ACTIVE kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında kayıt sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (yaş, cinsiyet gibi) ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız da NATURAL ACTIVE tarafından paylaşılmamaktadır. NATURAL ACTIVE, kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve NATURAL ACTIVE kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen NATURAL ACTIVE veri tabanında ve gizli olarak tutulmaktadır. NATURAL ACTIVE, kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

A) Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni var ise,

B) NATURAL ACTIVE'ın kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla,

C) Kullanıcının, NATURAL ACTIVE'dan talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla,

D) Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (işbirliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,

E) Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde. Resmi makamlardan Kullanıcı'ya yönelik bir suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi ve/veya Kullanıcı'nın NATURAL ACTIVE sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde NATURAL ACTIVE, kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.

Bu veriler zaman zaman kullanıcının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcıyı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu kullanım gerek NATURAL ACTIVE portalındaki online aktivite, gerekse NATURAL ACTIVE'a bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer online faaliyetler olsun sadece NATURAL ACTIVE tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine NATURAL ACTIVE aracılığıyla size ulaştırılmaktadır.

NATURAL ACTIVE şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

NATURAL ACTIVE web Sitesi en ileri teknoloji ile yapılandırılmıştır.Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada 256 bitlik SSL koruma bulunmaktadır. Bu koruma sayesinde tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görülemez.

NATURAL ACTIVE web Sitesi hiçbir zaman kredi kartı numaralarını saklamaz, kayıt etmez. Kredi kartı numaranız direkt olarak banka sanal pos servisine gider. Bu sebepten dolayı kendi kredi kartı güvenliğiniz için, her sipariş oluşturma aşamasında kart bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekmektedir.

Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. NATURAL ACTIVE, yukarıda yer alan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.


Lütfen NATURAL ACTIVE Web Sitesi'ni kullanmadan önce  "Site Kullanım Şartları" bölümünü okuyunuz.