Sepetinizde hiç ürün yok.

Karşılaştırılacak bir ürününüz yok.

Ara
 
Natural Active® İnternet Satış Noktasından satın aldığınız tüm ürünler değiştirme ve iade garantilidir.
 


Satın aldığınız herhangi bir ürünü, istediğiniz başka bir ürünümüzle değiştirebilirsiniz.

Değiştirmek istediğiniz ürünümüzü kargo ile firmamıza göndermeniz yeterlidir. Değiştirme durumunda kargo ücretleri müşteriye aittir. Değiştirme işlemleri mutlaka kanuni süresi içinde yapılmalıdır.

Ürünlerimiz iade garantilidir.

İade durumunda ürünün satış tutarı, ürünün elimize geçmesini takip eden iki iş günü içerisinde, belirteceğiniz bir banka hesabına yatırılacaktır. İade işlemlerinde ürünler mutlaka iki nüshalı orjinal faturası ile, faturasının bulunamadığı durumlarda ise iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. İade gönderimleri mutlaka kanuni süresi içinde yapılmalıdır.

Eğer ürününüz size hasarlı olarak ulaştı ise;

Yanında kolinizi açtığınız kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir.
Bu tutanak ile birlikte ürünü / ürünleri faturaları ile birlikte sorununuzu anlatan not ile bize ödemeli olarak aynı kargo firması ile göndermenizi rica ederiz. Ürünler bize ulaştığında sorununuz kayıtlarımıza işlenerek, en kısa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecektir.

Kargo ile teslimi yapılan siparişlerin, tamamı faturaya göre ve fatura ile kargo firmasına teslim edilmektedir.

Resmi faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır.

Faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşeti içinde size ulaştırılmaktadır.

Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından bu cep içerisinde bulunan fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve ısrarla isteyiniz.

Tüm taleplerinize rağmen teslim edilemeyen fatura için lütfen tutanak tutturunuz ve bize bildiriniz. En kısa zmanda kargo firmasının bulması sağlanacak ya da aslı gibidir kaşeli bir kopyası tarafımızdan size yollanacaktır.


Ürünlerimizden memnun kalacağınızdan eminiz. Güle güle kullanınız.