Sepetinizde hiç ürün yok.

Karşılaştırılacak bir ürününüz yok.

Ara

Natural Active®

 

Natural Active 2000 yılında Datça'nın sızma zeytinyağları ile çok üstün kalite cilt bakım sabunları yaparak işe başladı. Bilimsel yöntemler ve modern teknoloji kullanılarak yaptığımız yumuşak cilt bakım sabunları ve kanserojen madde içermeyen mumlarımızın oldukça yoğun bir rağbet görmeleri sonucunda, aynı titizlik ve kalite anlayışımızı saç ve cilt bakım ürünlerine yönelttik.

 

Bu gün İzmir ve Datça tesislerimizde sağlıklı, etkin, yüksek kaliteli saç ve cilt bakım mamulleri üretmekteyiz. Natural Active ürünleri yurt içerisinde olduğu kadar, Almanya, Amerika, Fransa, İngiltere, Rusya ve Japonya'da da yoğun ilgi görmektedir.

 

Bakım ürünlerimizin ana maddeleri dünyanın en kaliteli üreticilerinden, Avrupa Birliği standartlarında, hayvanlar kullanılmayarak tüm yönleri ile test edilmiş ve sertifikalı olarak elde edilmektedir. Üretimimizde Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı kozmetik üretim standartları uygulanmaktadır.

 

Ürünlerimizin test aşamalarında hiç bir şekilde hayvanlar kullanılmamakta, bu testler Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı yönetmeliklerine uygun olarak gönüllü insanların katkısı ile gerçekleşmektedir.

 

Natural Active ürünleri ile cildinizin ve saçlarınızın bakımında yepyeni ve çok sağlıklı bir sayfa açacaksınız.